• Wpisów: 27
  • Średnio co: 84 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 14:01
  • Licznik odwiedzin: 5 311 / 2380 dni
 
duchyxd
 
Witam. ;3
Na początku chciałbym Wam, drodzy czytelnicy bloga, podziękować za to, że tak aktywnie wchodzicie, piszecie komentarze i dodajecie się do obserwatorów. Wielkie dzięki. =^.^=

W poniższym tekście przedstawiłem popularne historie, legendy i opowiadania o mordercach psychopatach, wilkołakach, wampirach, demonach itp. Niektóre z nich zostały udekumentowane przez policję, ale... Trzeba jednak pamiętać, że każda legenda ma skrawek prawdy. :3


                Noc na cmentarzu
Pewien chłopak założył się z kumplami, że spędzi noc na cmentarzu. Niestety rano koledzy znajdują go martwego bez żadnych śladów obrażeń. Jego ciało leżało w ramionach anioła- kamiennego posągu.

 
               Grób
John i Eliza są małżeństwem od 30 lat. Eliza zaczęła ciężko chorować, spędza wiele tygodni w szpitalu, aż wreszcie umiera. Zrozpaczony John nie może pogodzić się z utratą żony, nie zgadza się na jej pochowanie. Jednak mimo jego sprzeciwów, dwa dni później Eliza zostaje pochowana. Tej samej nocy mężczyzna ma sen, w którym jego żona próbuje się wydostać z grobu. Przerażony dzwonie do lekarza prosząc o ekshumację ciała Elizy. Doktor nie wyraża zgody. Ten sam sen męczy mężczyznę przez parę nocy. Po wielu telefonach od Johna, lekarz zgadza się na ekshumację. Po otwarciu trumny mężczyźni ujrzeli przerażający widok. Po wewnętrznej stronie trumny wszędzie były ślady od drapania paznokciami, a na twarzy Elizy widniały łzy.

         Seryjny Morderca
Póżnym wieczorem młode małżeństwo jechało do swojego domku letniskowego znajdującego się w pobliższym lesie. W pewnym momencie w radiu usłyszeli komunikat: "Kilkanaście minut temu z pobliskiego szpitale psychiatrycznego uciekł seryjny morderca, policja apeluje do wszystkich o szczególna ostrożność.". Zaciekawieni tym i trochę przestraszeni wyszli z samochodu i poszli do swojej chatki. Mężczyzna wyszedł z siekirą i poszedł po drewno na opał. Po piętnastu minutach kobieta usłyszała pukanie do drzwi. Podeszła do wizjera i zobaczyła swojego męża, w zasadzie samą twarz. Otworzyła drzwi... Jednak po drugiej stronie znajdował się seryjny morderca a nie jej mąż. W jednej ręce trzymał długi kij z nabitą na niego głową mężczyzny, a w drugiej zakrwawioną siekierę.


Ciąg dalszy już niedługo.
                          Kamil. ;**

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego