• Wpisów: 27
  • Średnio co: 82 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:01
  • Licznik odwiedzin: 4 993 / 2298 dni
 
duchyxd
 
Legenda o Krwawej Mary jest znana od stuleci. Współczesna jej wersja przedstawia się następująco, aby zobaczyć ducha Mary należy:

1. Zamknąć się w ciemnym pomieszczeniu z lustrem (najlepiej łazienka).
2. Zapalić świece.
3. Patrząc na lustro wypowiedzieć 13 razy "Blood Mary".

W tym momencie w lustrze powinna przerażająca twarz kobiety. Krwawa Mary wciąge nieszczęśnika do lustra lub wydłubuje mu oczy. Jest jednak sposób by tego uniknąć wciągu 20-25 sekund musisz zbić lustro. Jednak ona pojawi się w innym. Czyli będziesz musiał zbić wszystkie lustra i szklane rzeczy. Ucieczka cię ne uchroni. Mary będzie cię gonic w oknach budynków i samochodów. I tak zginiesz!Historia Krawej Mary:

Mary byla piekną dziewczyną, a takie mają oczywiście adoratorów. Jednym z zakochanych w Mary był starszy od niej lekarz (niektórzy twierdzą że był hirurgiem). Pewnego dnia wziął calą swoją odwagą i poszedł poprosić Mary o rekę. Ta jednak odmówiła tłumacząć, że ma już chłopaka. Zawiedzony lekarz odszedł z kwitkiem, jednak nie mogł znieść tej myśli, że został odrzucony przez miłość swojego życia. Pare dni później poszedł do Mary by ją jeszcze raz zapytać o rękę. Był jednak nachalny a ona zaczęła się bać, więc zadzwoniła na policje. Amanta odwieziono, a Mary i jej chłopak postanowili się pobrać i wyjechać z miasta. Lekarz, który szybko się o tym dowiedział ogarnął się niepochamowanym gniewem. Obserwował jej dom i gdy Mary stwierdziła, że się naprawdę przeprowadza ze swoim narzeczonym gniew lekarza przerodził się w zemstę. Obserwując dalej dom poczekał aż jego znienawidzona milość zostanie sama. Jego marzenia ziściły się. W przedostatnią noc, kiedy to prawie wszystkie meble zostały przeniesione. W domu zastały nieliczne przedmioty oraz pare kartonów. Po włamaniu się do niemalże pustego domu, lekarz wspiął się cicho po schodach. Dokładnie znał ten dom i wiedział gdzie jest sypialnia Mary. Gdy wszedł do wybranego pokuju zastał Mary, która przygotowywala się do snu. Jej pokój był już prawie pusty. Karton z osobistymi i potrzebnymi przedmiotami stal w kącie, niedalego było lóżko na, ktorym Mary miała spędzić ostatnią noc w tym domu, naprzeciwko lóżka stalo olbrzymie lustro. Mary niezdążyła nawet krzyknąć gdy napastnik rzucil się na nią dajac upust swoim uczuciom. Najmocniej bił po twarzy, której piękna nie mógł zapomnieć. Po jakimś czasie stwierdził z przerażeniem że dziewczyna nie żyje. Wydłubał jej oczy mając nadzieję, że policja zwali to na jakiegoś psychopatę, i uciekł zostawiając martwą i zakrwawioną Mary przed lustrem.
Lustra mają magiczne wlaściwości. Już od niepamiętnych czasów czarownice używaly luster by zatrzymać dusze nieszczęśników. Jeżeli ktoś umrze w pokoju z lustrem, którego potem nie zasłoni się jakimś materiałem dusza tego człowieka zostanie nazawsze uwięziona w lustrze.
Tak się też stalo z Mary. Jej uwięziona dusza żąda zemsty i sprawiedliwości.
Chcecie wiedzieć co sie stało z lekarzem? Tego nikt nie wie, niektórzy mowią, że narzeczony Mary zabił go własnymi rękoma. Inni mówią, że gdy zlość mu pszeszła popełnił samobójstwo. Jeszcze inni twierdzą, że po tym jak uciekł zamkną się w swoim domu w łazience i obmywająć się z krwi, zdesperowany powtarzał pod nosem:
,,Widziałem krwawą Mary, krwawą Mary, Mary, krwawą Mary, krwa...,,


                            Kamil. ;33

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego